درباره ما

گروه کوهنوردی کهن‌دیارا فعالیت خود را از سال ۹۴ با اجرای برنامه های یک روزه طبیعت‌گردی آغاز کرد و کم کم زمینه را برای حضوری پرقدرت در صنعت اکوتوریسم محیا کرد
اکنون این گروه با گسترش فعالیت خود در شاخه های مختلف کوهنوردی و بوم گردی
مانند دره نوردی
صخره نوردی و صعودهای ورزشی
توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از بزرگترین گروههای اکوتوریسم کشور تثبیت کند.

این گروه با اجرای ۵ برنامه در هفته و همچنین اجرای همزمان برنامه های طبیعتگردی و کوهنوردی در پایان هرهفته عنوان فعالترین گروه شیراز را به خود اختصاص داده است‌.
در حال حاضر مدیریت این گروه را آقای ابراهیم رستمی بر عهده دارد.

به يارى ايزد منان از سال ٩٤ تاكنون توانسته ايم بيش از ٤٥٠ برنامه موفق در كارنامه كارى خود ثبت كنيم و نام كهن ديارا را بر ذهن طبيعت دوستان و كوهنوردان به نيكى برجاى گذاريم.

21032

تعداد کل شرکت کنندگان


468

تعداد تور های انجام شده


ما فاتحان خام فتحهاي بي فايده نيستيم،حكايت ما، حكايت بازجستن روزگار وصل است و کوهنوردی باور ما...
دراين ديرگاه دورماندن از اصل خويش، دراين هجوم تكنولوژي دردسر ساز وجنگ طلب.
     كوهنوردي عشق به طبيعت است. عشقي به پاكي چشمه سار، به سبزي جنگل، به نيلگوني دريا، به صلابت سنگ، به لطافت گل، به فروتني خاك، به سپيدي برف، به توفندگي طوفان، به سبكي نسيم وبه سنگيني كوه.
    كوهنوردي عشق به طبيعت است و عشق به طبيعت، ورزش ما نيست، باور ماست، زندگي ماست. به راستی که کوهنوردی فقط ورزش نيست، کوهنوردی يک روش زندگی است. روشی که در آن يک سيب بين همه اعضاء گروه تقسيم می شود. روشی که در آن قوی ترين عضو گروه به پای ضعيف ترين راه می رود. راهی که رقابت ندارد که به رهروانش حقوق نمی دهند و ايشان را نيازی به سوت وکف مشوقان درقله نيست. ناجی بی منت يکديگرند.گروه می سازنند تا دل جوانان به  سنگ بند کنند  تا به ننگ بند نشود.مزدشان معراج روح است و تشويقشان نوازش باد. قانونشان عشق است و قانون گذارشان معشوق.
    عشق به طبيعت، عشق به زندگي است و زندگي تجلي عشق است 
    و مرگ آنجاست كه عشق نيست.


09170745917

09383504671